• Util Team •

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    De ce sa-ti duci telefonul mobile la service?

    avatar
    doro
    Junior
    Junior


    Female
    Number of posts : 5
    Age : 74
    Location : Bucuresti
    Warnings: :
    De ce sa-ti duci telefonul mobile la service? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce sa-ti duci telefonul mobile la service? Right_bar_bleue

    Points : 0
    Registration date : 2008-01-27

    De ce sa-ti duci telefonul mobile la service? Empty De ce sa-ti duci telefonul mobile la service?

    Post by doro Sun Jan 27, 2008 8:45 am

    Vă întreb pe voi: vrei să-ţi decodezi telefonul, ai chef să dai o căruţă de bani în loc să cauţi pe net cum se decodează. Atunci te duci la service.
    Dar când ţi se strică telefonul şi te duci cu el la service, câte şanse sunt să dai de oameni cinstiţi care să-ţi repare telefonu' cum trebuie?
    Vă întreb, căci de două ori am dus un telefon la service şi de fiecare dată "Mda, nu mai aveţi ce să faceţi cu telefonul ăla.. lăsaţi-l nouă că-l aruncăm la gunoi.."
    diana
    diana
    Moderator
    Moderator


    Female
    Number of posts : 118
    Age : 36
    Location : Romania
    Warnings: :
    De ce sa-ti duci telefonul mobile la service? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100De ce sa-ti duci telefonul mobile la service? Right_bar_bleue

    Points : 46
    Registration date : 2008-01-01

    De ce sa-ti duci telefonul mobile la service? Empty Re: De ce sa-ti duci telefonul mobile la service?

    Post by diana Sun Jan 27, 2008 9:50 pm

    doro wrote:Vă întreb pe voi: vrei să-ți decodezi telefonul, ai chef să dai o căruță de bani în loc să cauți pe net cum se decodează. Atunci te duci la service.
    Dar când ți se strică telefonul și te duci cu el la service, câte șanse sunt să dai de oameni cinstiți care să-ți repare telefonu' cum trebuie?

    sunt multe persoane care nu stiu pa ce adresa sa intre sau nu stiu sa caute pa net

    doro wrote:Vă întreb, căci de două ori am dus un telefon la service și de fiecare dată "Mda, nu mai aveți ce să faceți cu telefonul ăla.. lăsați-l nouă că-l aruncăm la gunoi..".
    Very Happy

      Current date/time is Mon May 20, 2024 12:44 pm