• Util Team •

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
Ozana
doro
diana
7 posters

    Abonament sau Cartela prepay?

    Poll

    Abonament sau Cartela prepay?

    [ 6 ]
    Abonament sau Cartela prepay? Bar_left55%Abonament sau Cartela prepay? Bar_right [55%] 
    [ 5 ]
    Abonament sau Cartela prepay? Bar_left45%Abonament sau Cartela prepay? Bar_right [45%] 

    Total Votes: 11
    diana
    diana
    Moderator
    Moderator


    Female
    Number of posts : 118
    Age : 36
    Location : Romania
    Warnings: :
    Abonament sau Cartela prepay? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Abonament sau Cartela prepay? Right_bar_bleue

    Points : 46
    Registration date : 2008-01-01

    Abonament sau Cartela prepay? Empty Abonament sau Cartela prepay?

    Post by diana Tue Jan 08, 2008 9:56 pm

    Ce vi se pare mai convenabil - abonamentul sau cartela?
    avatar
    doro
    Junior
    Junior


    Female
    Number of posts : 5
    Age : 74
    Location : Bucuresti
    Warnings: :
    Abonament sau Cartela prepay? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Abonament sau Cartela prepay? Right_bar_bleue

    Points : 0
    Registration date : 2008-01-27

    Abonament sau Cartela prepay? Empty Re: Abonament sau Cartela prepay?

    Post by doro Sun Jan 27, 2008 8:51 am

    Am avut abonament timp de 3 ani, de juma de an am trecut pe cartelă.. de ce? Pentru că pe abonament trebuia să merg cu buletinul lu' tata să-mi activez WAP Unlimited şi alte opţiuni. Acuma că sunt pe cartelă pot să fac ce vrea muşchii mei făr' să trebuiască să mă chinui să cer voie la părinţi.
    Nu, acuma serios: la abonament ai tarife mai mici, la prepay însă nu tre să plăteşti 4 dolari degeaba în fiecare lună. Depinde de cât de mult vorbeşti la telefon,dacă vorbeşti mult.. normal că se merită abonament
    avatar
    Ozana
    Junior
    Junior


    Female
    Number of posts : 10
    Age : 31
    Location : Cluj-Napoca
    Warnings: :
    Abonament sau Cartela prepay? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Abonament sau Cartela prepay? Right_bar_bleue

    Points : 0
    Registration date : 2008-02-08

    Abonament sau Cartela prepay? Empty Re: Abonament sau Cartela prepay?

    Post by Ozana Wed Feb 13, 2008 10:55 pm

    Orange-ul daca nu ma insel e facut mai mult pentru astia care stau cu mana pe telefon non-stop... Hm... Oricum ca avantaje... nu prea le are dar ma multumesc cu el.
    electrik cat
    electrik cat
    Spectator
    Spectator


    Female
    Number of posts : 3
    Age : 45
    Location : Cat Land
    Warnings: :
    Abonament sau Cartela prepay? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Abonament sau Cartela prepay? Right_bar_bleue

    Points : 0
    Registration date : 2008-02-07

    Abonament sau Cartela prepay? Empty Re: Abonament sau Cartela prepay?

    Post by electrik cat Fri Feb 15, 2008 6:57 pm

    eu n-am avut niciodata abonament ...nici nu mai tin minte de cati ani sunt pe orange ...si tot de atatia ani imi tot schimb numarul pt ca expira lol! ....mi se pare si pe abonament si pe prepay hotie ....ca pe prepay te obliga in 30 de zile sa termini creditul la 5 sau 4 euro cat e cartela .....bine se cumuleaza cu raincarcarea urmatoare ...faza e ca nu imi place e gandita cu dosul pt buzunarul lor ...si costurile pt apeluri sunt destul de piperate ...in fine ... banana defilam cu ce avem...da cred ca intr-o buna zi o sa le dau un apel sa ma iua de ei ...cum am facut cu romtelecomu pt tarifele de net Twisted Evil lol!
    avatar
    ttufo-X
    Junior
    Junior


    Male
    Number of posts : 23
    Age : 35
    Location : moon
    Warnings: :
    Abonament sau Cartela prepay? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Abonament sau Cartela prepay? Right_bar_bleue

    Points : 0
    Registration date : 2008-03-06

    Abonament sau Cartela prepay? Empty abonament ..

    Post by ttufo-X Thu Mar 06, 2008 5:39 pm

    am avut cartela prepay multi ani ... dar m-am treqt pe abonament knd mi-am cumparat 1 tel .. dar bineinteles k nu acesta a fost motivul .. m-am treqt pe abonament pentru k cartela prepay mi se parea k se consuma repede Smile) asa aqm am 500 d minute si numai am niciun stres Smile
    avatar
    mstefan79
    Junior
    Junior


    Male
    Number of posts : 21
    Age : 44
    Location : bucuresti
    Warnings: :
    Abonament sau Cartela prepay? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Abonament sau Cartela prepay? Right_bar_bleue

    Points : 23
    Registration date : 2009-05-09

    Abonament sau Cartela prepay? Empty Re: Abonament sau Cartela prepay?

    Post by mstefan79 Sat May 09, 2009 9:11 pm

    am folosit orange ul pre pay doar pt wap unlimited. pentru altii o fi convenabil , mie nu m-i s-a parut.
    avatar
    Ripro
    Junior
    Junior


    Male
    Number of posts : 21
    Age : 34
    Location : Bucharest
    Warnings: :
    Abonament sau Cartela prepay? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Abonament sau Cartela prepay? Right_bar_bleue

    Points : 25
    Registration date : 2009-11-09

    Abonament sau Cartela prepay? Empty Re: Abonament sau Cartela prepay?

    Post by Ripro Mon Nov 09, 2009 8:00 pm

    si eu folosesc orange pre pay doar pe wap

    Sponsored content


    Abonament sau Cartela prepay? Empty Re: Abonament sau Cartela prepay?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 09, 2024 7:42 am